NJOFTIM AKADEMIK – 04.02.2016

Universiteti i Mjekësisë, Tiranë informon vetëm studentët e viteve të para të cilët janë të regjistruar në ciklet e studimit “Bachelor“, “Master Profesional” dhe “Master i Shkencor” të Fakultetit të Shkencave Mjekësore Teknike, në përkatësisht në Degët “Infermieri e Përgjithshme“, “Mami“, “Imazheri“, “Logopedi, “Teknik i Lartë Laboratori“, “Fizioterapi“, “Geriartri“, që duhet të regjistrohen në Portalin e Studentit online brenda datës 15.02.2016 tek menuja “Regjistrim online i Studenteve”.

Linku i Portalit të Studentit:https://www.umt.esse3.u-gov.rash.al

Për informacione mbi regjistrimin, ju lutemi të konsultoni manualin e përdorimit për studentët duke klikuar këtuPDF-icon.

Për informacione dhe asistencë të mëtejshme, mund të informoheni pranë sekretarive mësimore të fakultetit përkatës.

REKTORATI

Data e Publikimit: 09.11.2015