PUBLIKIM I KËRKESËS PËR APLIKIM PËR ANËTARË NË BORDIN E ADMINISTRIMIT NË UNIVERSITETIN E MJEKËSISË, TIRANË

Universiteti i Mjekësisë, Tiranë informon mbi Vendimin e Senatit Akademik Nr. 70, më datë 29.07.2016, “Për publikimin e kërkesës për aplikim për anëtarë në Bordin e Administrimit në Universitetin e Mjekësisë, Tiranë”, dhe njofton, si më poshtë:

1. Publikohet kërkesa për aplikim për anëtarë në Bordin e Administrimit në Universitetin e Mjekësisë, Tiranë sipas formularit bashkëngjitur.
    2. Afati i dorëzimit të dokumentave për aplikim si anëtarë në Bordin e Administrimit në Universitetin e Mjekësisë, Tiranë do të jetë nga data 01.08.2016 deri më datë 24.08.2016.
    3. Aplikimet do të kryhen pranë Sekretarisë së Senatit Akademik pranë Rektoratit të Universitetit të Mjekësisë, Tiranë.

Për informacione të mëtejshme mbi Vendimin e Senatit Akademik, mund të konsultoni linkun e mëposhtëm:

Për të konsultuar fletën e aplikimit për anëtarë në Bordin e Administrimit në Universitetin e Mjekësisë, Tiranë:

Publikuar më 01.08.2016