Kurset e shkollës verore të Universitetit të Lubjanës, Slloveni 2024

Universiteti i Lubjanës, Slloveni, këtë vit akademik organizon kurset e shkollës verore, të cilat duhet të jenë me interes për çdo student që dëshiron të zbulojë më shumë për Universitetin e Lubjanës, Slloveni. Kurset e shkollave verore të ofruara përmes akademive dhe fakulteteve të Universitetit të Lubjanës, Slloveni janë një mundësi e mrekullueshme për të mësuar dhe për të krijuar lidhje dhe bashkëpunime.

Fakultetet dhe akademitë e Universitetit të Lubjanës, Slloveni ofrojnë një përzgjedhje të gjerë të mbi 40 kurseve të shkollave verore nga një gamë e gjerë disiplinash: nga shkencat ekonomike dhe të biznesit, juridiku deri te puna sociale dhe shkencat teknike. Disa kurse të shkollave verore do të organizohen për një gamë të gjerë, duke filluar nga studentët universitarë dhe studentët e diplomuar deri te studiues dhe profesorë.

Për informacion më të detajuar mbi kurset e shkollës verore mund të klikoni në linkun e mëposhtëm: