News

Aug
18

HOMAZH PËR PROF. SIMON ÇAPELI

Me hidhërim të thellë, njoftojmë se më datë 17.06.2017 është ndarë nga jeta mjeku dhe Profesori i mirënjohur Simon Çapeli. Universiteti i Mjekësisë, Tiranë i shpreh ngushëllimet më të thella familjes së Profesor Çapelit, të afërmve, miqve, kolegëve dhe studentëve të Tij. NEKROLOGJI Kirurgu i mirënjohur Simon Çapeli, ndryshe i quajtur “kirurgu me duart të arta”, […]

By admin | News
DETAIL
Aug
16

KONFERENCA E 25-të KIRURGJIKALE SHQIPTARE

Universiteti i Mjekësisë, Tiranë njofton mbi organizimin në datat 27 dhe 28 tetor 2017, të edicionit të 25° të KONFERENCËS KIRURGJIKALE SHQIPTARE. Në këtë edicion jubilar do të ketë një pjesmarrje aktive në punimet e Konferencës dhe punimet shkencore duhet të paraqiten në frome abstrakti me referime bibliografike, në gjuhën angleze, në format WORD në adresën […]

DETAIL
Aug
16

KONGRESI I PARË I FAKULTETIT TË MJEKËSISË DENTARE, 3-4 NËNTOR 2017

  Tё nderuar kolegё, studentё, miq, dashamirёs e profesionistё tё fushёs sё Stomatologjisё dhe tё Mjekёsisё, Infermierё, Farmacistё e Laborantё dentarё!   Kam nderin dhe kёnaqёsinё t`Ju informoj se nё datat 3 dhe 4 Nёntor 2017, Fakulteti i Mjekёsisё Dentare po organizon Kongresin e parё tё FMD,  me tematiken: “Tё rejat bashkёkohore dhe sfidat nё […]

DETAIL
Aug
16

HOMAZH PËR AKADEMIKUN PROF. DR. YLLI POPA

Me hidhërim të thellë, njoftojmë se u nda nga jeta mjeku dhe akademiku i shquar Prof. Dr. Ylli Popa. Universiteti i Mjekësisë, Tiranë i shpreh ngushëllimet më të thella familjes së akademik Popës, botës akademike shqiptare e më gjerë, si dhe miqve, kolegëve dhe studentëve të Tij. Varrimi bëhet sot më datë 16.08.2017, ora 17:00, nga shtepia e […]

DETAIL
Page 4 of 62« First...23456...102030...Last »