THIRRJE PUBLIKE PËR STAFET MJEKËSORE

🔴MINISTRIA E SHËNDETËSISË DHE MBROJTJES SOCIALE – Në vigjilje të dy javëve shumë të vështira, Ministrja Ogerta Manastirliu, komunikon me publikunLink 👇https://mjeke.shendetesia.gov.al/

Posted by Ogerta Manastirliu on Saturday, 14 Mars 2020