Njoftime

Jan
06

PUBLIKOHEN VENDIMET NR. 53, 54, 55, 56, 57 DATË 20.12.2019 I BORDIT TË ADMINISTRIMIT

Vendim nr.53, datë 20.12.2019 “Miratimin e listës së studentëve , që përfitojnë përjashtim nga tarifa e shkollimit për vitin akademik 2019-2020, që studiojnë në një program studimi të ciklit të parë dhe program studimi të integruar, në Universitetin e Mjekësisë, Tiranë” Vendim nr.54, datë 20.12.2019 “Miratimin e listës së studentëve që përfitojnë bursë për vitin […]

DETAIL
Jan
04

Homazhe për Prof. Dr. Robert Andoni

Me hidhërim të thellë njoftojmë ndarjen nga jeta të Prof. Dr. Robert Andoni, sot, më datë 4 janar 2020. Ai kishte lindur në Tiranë, më 5 nëntor 1941. Prof. Andoni, mjek i shquar mikrobiolog, ishte Kryetar i Lidhjes së Intelektualëve Orthodhoksë të Shqipërisë. Homazhet për nder të tij do të kryhen ditën e diel, 5 […]

By admin | Njoftime
DETAIL
Dec
20
Dec
13

NJOFTIM PËR PEZULLIM MËSIMI

Në vijimim të njoftimeve të mëparshme gjeni më poshtë linkun e  vendimit të rektoratit në lidhje me vijimin e ndërprerjes së procesit mësimor: http://umed.edu.al/wp-content/uploads/2019/12/Vendim-rektorati-nr-13-date-13-12-19.pdf

By admin | Njoftime
DETAIL
Page 1 of 10512345...102030...Last »