Njoftime

Mar
14

MJEKË PËR SHQIPËRINË

Apliko tani: https://mjeke.shendetesia.gov.al/

By admin | Njoftime
DETAIL
Mar
14

INFERMIERË PËR SHQIPËRINË

Apliko tani:  http://infermierepershqiperine.al/

By admin | Njoftime
DETAIL

THIRRJE PUBLIKE PËR STAFET MJEKËSORE

🔴MINISTRIA E SHËNDETËSISË DHE MBROJTJES SOCIALE – Në vigjilje të dy javëve shumë të vështira, Ministrja Ogerta Manastirliu, komunikon me publikunLink 👇https://mjeke.shendetesia.gov.al/ Posted by Ogerta Manastirliu on Saturday, 14 Mars 2020

By admin | Njoftime
DETAIL
Mar
12

NJOFTIM

Te dashur studente, kolege, miq, te njohur e te panjohur! Shqiperia eshte në prag te nje epidemie, e cila ka prekur mbare globin dhe ka trokitur zhurmshem në dyert e Europes! Shtete te fuqishme dhe me sisteme shendetesore te avancuara e kane pare vehten në prag kolapsi shendetesor! Po Shqiperia jone, me shume Halle e […]

By admin | Njoftime
DETAIL
Page 10 of 118« First...89101112...203040...Last »