FLETË APLIKIMI PËR ANTAR I KOMISIONIT INSTITUCIONAL ZGJEDHOR I UNIVERSITETIT TË MJEKËSISË, TIRANË

Në zbatim të nenit 6, pika 1, gërma “a” e Rregullores Nr. 2459/1 Prot., datë 15.03.2015 “Për organizimin e zgjedhjeve të para për autoritetet dhe organet drejtuese në institucionet publike të arsimit të lartë në Republikën e Shqipërisë”, Universiteti i Mjekësisë, Tiranë informon punonjësit mësimor dhe studentët që të depozitojnë fletë aplikimet e tyre për t’u zgjedhur anëtarë të Komisionit Institucional Zgjedhor (KIZ) i Universitetit të Mjekësisë, Tiranë deri më datë 21.03.2016, ora 12:00. Fletë aplikimet depozitohen pranë Sekretarisë së Senatit Akademik të Universitetit të Mjekësisë, Tiranë, Zyra e Sektorit të Prokurimeve, Rektorati i Universitetit të Mjekësisë, Tiranë.

Publikuar më 18.03.2016